Blog > Komentarze do wpisu
LII Kawa - Bezmózgowo.

 

Chełbiąc wizję wielbłąda, Marksizm był wielbiony przez żyrafy do momentu, kiedy to zostały wyparte przez żółwie. Marchewki widząc grabie, ruszyły do ataku, niszcząc pola sałaty Wielkiego Makaronu. Liżąc wkręcaną żarówkę, pandy wskoczyły do basenu, płynąc tyłem, w dół i do środka. Mleko nie jest dobrym materiałem na cement, ale dobrze sprawdza się jako kubek. Kubek dobra człowiek, ma trzy nogi, lecz nie śmierdzą.

Nauka obcego języka polega na wyrwaniu igły z dębu, mając na uwadze wyemancypowane podejście grzebieni do konsumpcji grzechotników. Miasteczka położone na zachodzie nie są tymi ze wschodu, ale też lubią kaloryfery, które nota bene, są czekoladą. Aczkolwiek niemożność podniesienia piwnicy w celu umycia przeźroczystej bajki, pozostaje nam tylko gryźć zęby Hubertowi.

Zastosowany terror został wykorzystany przez ziarenka piasku, tworzące nową partię na planecie Ziemniak. Bardzo lubią liczby, ale dziesiątka jest z karmelu.

Masło.

niedziela, 29 stycznia 2012, pan.doman

Polecane wpisy

Komentarze
pan.doman
2012/01/29 21:54:00
nutella orange cheese
staring at the floor
begging for five boobies
-
pan.doman
2012/01/29 21:59:02
Mandarynki robiąc naleśnikom na zielone postanowiło skonfiskować maliny pomarańczy, które i tak kocham truskawki śledzące maliny jedzące pomarańcze zazdrosne o świeże mandarynki.